960-27-12-D-AB-0
Numer produktu DigiKey
345-1807-ND
Producent
Numer produktu producenta
960-27-12-D-AB-0
Opis
HEATSINK 27X12MM DIA PUSH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
960-27-12-D-AB-0 Modele
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Prod.
Długość
1,063" (27,00mm)
Seria
Szerokość
1,063" (27,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość żeberka
0,472" (12,00mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
5,70°C/W przy 200LFM