960-21-33-F-AB-0
960-21-33-F-AB-0
960-21-33-F-AB-0
Numer produktu DigiKey
345-1781-ND
Producent
Numer produktu producenta
960-21-33-F-AB-0
Opis
HEATSINK 21X33MM FRONT PUSH PIN
Modele EDA/CAD
960-21-33-F-AB-0 Modele
Długość
0,827" (21,00mm)
Seria
Szerokość
0,827" (21,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość żeberka
1,299" (33,00mm)
3,10°C/W przy 200LFM