960-21-12-S-AB-0
960-21-12-S-AB-0
960-21-12-S-AB-0
Numer produktu DigiKey
345-1764-ND
Producent
Numer produktu producenta
960-21-12-S-AB-0
Opis
HEATSINK 21X12MM SIDE PUSH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
960-21-12-S-AB-0 Modele
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Prod.
Długość
0,827" (21,00mm)
Seria
Szerokość
0,827" (21,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość żeberka
0,472" (12,00mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
7,90°C/W przy 200LFM