960-19-15-F-AB-0
960-19-15-F-AB-0
960-19-15-F-AB-0
Numer produktu DigiKey
345-1745-ND
Producent
Numer produktu producenta
960-19-15-F-AB-0
Opis
HEATSINK 19X15MM FRONT PUSH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
960-19-15-F-AB-0 Modele
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Prod.
Długość
0,748" (19,00mm)
Seria
Szerokość
0,748" (19,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość żeberka
0,590" (15,00mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
6,80°C/W przy 200LFM