910-40-1-23-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1163-ND
Producent
Numer produktu producenta
910-40-1-23-2-B-0
Opis
HEATSINK 40X40X23MM ELLIPTICAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
910-40-1-23-2-B-0 Modele
Kategoria
Długość
1,575" (40,00mm)
Prod.
Szerokość
1,575" (40,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,892" (22,65mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
2,00°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
8,30°C/W