908-35-2-12-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1153-ND
Producent
Numer produktu producenta
908-35-2-12-2-B-0
Opis
HEATSINK 35X35X12MM PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
908-35-2-12-2-B-0 Modele
Kategoria
Długość
1,378" (35,00mm)
Prod.
Szerokość
1,378" (35,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,457" (11,60mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
3,10°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
11,10°C/W