904-27-2-12-2-B-0
904-27-2-12-2-B-0
904-27-2-12-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1146-ND
Producent
Numer produktu producenta
904-27-2-12-2-B-0
Opis
HEATSINK 27X27X12MM PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
904-27-2-12-2-B-0 Modele
Kategoria
Długość
1,063" (27,00mm)
Prod.
Szerokość
1,063" (27,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,457" (11,60mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
4,30°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
12,90°C/W