902-21-2-23-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1141-ND
Producent
Numer produktu producenta
902-21-2-23-2-B-0
Opis
HEATSINK 21X21X23MM PIN
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
902-21-2-23-2-B-0 Modele
Kategoria
Długość
0,827" (21,00mm)
Prod.
Szerokość
0,827" (21,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,892" (22,65mm)
4,30°C/W przy 200LFM
11,60°C/W