902-21-1-12-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1143-ND
Producent
Numer produktu producenta
902-21-1-12-2-B-0
Opis
HEATSINK 21X21X12MM ELLIPTICAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Kategoria
Długość
0,827" (21,00mm)
Prod.
Szerokość
0,827" (21,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,457" (11,60mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
6,60°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
12,40°C/W