901-19-2-23-2-B-0
901-19-2-23-2-B-0
901-19-2-23-2-B-0
Numer produktu DigiKey
345-1149-ND
Producent
Numer produktu producenta
901-19-2-23-2-B-0
Opis
HEATSINK 19X19X23MM PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
901-19-2-23-2-B-0 Modele
Kategoria
Długość
0,748" (19,00mm)
Prod.
Szerokość
0,748" (19,00mm)
Seria
Wysokość żeberka
0,892" (22,65mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
5,40°C/W przy 200LFM
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
10,60°C/W