SMAJ12CA
Numer produktu DigiKey
732-SMAJ12CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-SMAJ12CACT-ND - Taśma cięta (CT)
732-SMAJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ12CA
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 20,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ12CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,1A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
14V (typ.)