890724429010CS
Numer produktu DigiKey
732-890724429010CS-ND
Producent
Numer produktu producenta
890724429010CS
Opis
WCAP-FTDB DC-LINK CAPACITOR (MKP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
890724429010CS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.7 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
2,244" x 1,772" (57,00mm x 45,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,598" (66,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)