890443326007CS
Numer produktu DigiKey
732-11847-ND
Producent
Numer produktu producenta
890443326007CS
Opis
CAP FILM 3.3UF 5% 160VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF Kondensatory warstwowe 160V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
890443326007CS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16.26 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,354" (26,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd stały
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)