36903205S
Numer produktu DigiKey
732-11191-2-ND - Taśma i szpula (TR)
732-11191-1-ND - Taśma cięta (CT)
732-11191-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
36903205S
Opis
RF COVER 0.787" SNAP FIT
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekrany RF Pokrywa 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Bez wentylacji Mocowanie zatrzaskowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
36903205S Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,126" (3,20mm)
Producent
Würth Elektronik
Długość - całkowita
0,787" (20,00mm)
Seria
Szerokość - ogólna
0,787" (20,00mm)