155060AS73200
Numer produktu DigiKey
732-155060AS73200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
732-155060AS73200CT-ND - Taśma cięta (CT)
732-155060AS73200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
155060AS73200
Opis
LED AMBER CLEAR CHIP SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bursztynowe 605nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
155060AS73200 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,10mm x 0,60mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Niezależne
Długość fali - szczytowa
609nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,00mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
0,85mm