Y40224K96000B0W jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
VPG Foil Resistors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
VPG Foil Resistors
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.96 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Brak indukcyjności Folia metalowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Y40224K96000B0W
Numer produktu DigiKey
804-Y40224K96000B0W-ND
Producent
Numer produktu producenta
Y40224K96000B0W
Opis
FRSM0805 4K9600 TCR0.2 0.1% B W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±0,2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,64mm)