Y16901R01000F0L
Numer produktu DigiKey
Y16901R01000F0L-ND
Producent
Numer produktu producenta
Y16901R01000F0L
Opis
RES 1.01 OHM 8W 1% TO220-4
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.01 Ohms ±1% 8W Rezystory przewlekane TO-220-4 Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci, brak indukcyjności Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci, brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±0,2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,400" x 0,150" (10,16mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,845" (21,46mm)