Y11216R04000B0R
Numer produktu DigiKey
Y11216R04000B0R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
Y11216R04000B0R
Opis
RES SMD 6.04OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.04 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 2512 J-Lead Odporność na wilgoć, brak indukcyjności, odporność na impulsy Folia metalowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Y11216R04000B0R Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć, brak indukcyjności, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 J-Lead
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (5,99mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)