RWC150R0QL
Numer produktu DigiKey
804-RWC150R0QLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
804-RWC150R0QLCT-ND - Taśma cięta (CT)
804-RWC150R0QLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RWC150R0QL
Opis
RWC150R0QL 2 PPM REELED
Szczegółowy opis
150 Ohms ±0,02% 0,3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)