RWC100R00BL
Numer produktu DigiKey
804-RWC100R00BLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
804-RWC100R00BLCT-ND - Taśma cięta (CT)
804-RWC100R00BLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RWC100R00BL
Opis
RWC100R0BL 2 PPM REELED
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 0,3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)