RWB120R0QL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RWB120R0QL |
Opis | RWB120R0QL 2 PPM REELED CUSTOM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 120 Ohms ±0,02% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Folia metalowa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporność na wilgoć |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±2ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |