RWB120R0QL
Numer produktu DigiKey
804-RWB120R0QLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
804-RWB120R0QLCT-ND - Taśma cięta (CT)
804-RWB120R0QLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RWB120R0QL
Opis
RWB120R0QL 2 PPM REELED CUSTOM
Szczegółowy opis
120 Ohms ±0,02% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±2ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)