RWA100R0B
Numer produktu DigiKey
RWA100R0B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RWA100R0B
Opis
RWA100R0B 5 PPM BULK
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Folia metalowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RWA100R0B Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±5ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)