VCCS300S-48
Numer produktu DigiKey
2050-VCCS300S-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
VCCS300S-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Modele EDA/CAD
VCCS300S-48 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
95%
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
3,99" x 2,13" x 1,58" (101,3mm x 54,0mm x 40,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
6.25 A