VCCS300S-28
Numer produktu DigiKey
2050-VCCS300S-28-ND
Producent
Numer produktu producenta
VCCS300S-28
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VCCS300S-28 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
95%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,99" x 2,13" x 1,58" (101,3mm x 54,0mm x 40,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
10.7 A