VSI-3.3S2R0FMA
Numer produktu DigiKey
62-1155-ND
Producent
Numer produktu producenta
VSI-3.3S2R0FMA
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 6.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 2A 4,75V - 13,6V Wejście
Kategoria
Moc (W)
6.5 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Sprawność
92%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,75V
Rozmiar / wymiar
0,80" x 0,85" x 0,33" (20,2mm x 21,5mm x 8,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,6V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A