KTPS24-2410DT 2P jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Volgen + Furuno
W magazynie: 648
Arkusz danych
24V 24 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KTPS24-2410DT 2P
Numer produktu DigiKey
62-1128-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTPS24-2410DT 2P
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
3,46" x 1,97" x 1,34" (88,0mm x 50,0mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.366lb (166.01g)
Moc (W)
24 W