KTPS24-24010WA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Volgen + Furuno
W magazynie: 151
Arkusz danych
24V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KTPS24-24010WA
Numer produktu DigiKey
62-1123-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTPS24-24010WA
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Typ wejścia
Stałe ostrze
Rozmiar / wymiar
2,83" x 1,34" x 2,05" (72,0mm x 34,0mm x 52,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.327lb (148.32g)
Moc (W)
24 W