KTPS24-12020MP jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Volgen + Furuno
W magazynie: 1 027
Arkusz danych
12V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (w zestawie) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KTPS24-12020MP
Numer produktu DigiKey
62-1116-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTPS24-12020MP
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Volgen + Furuno
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom V
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Nieaktualne
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
39,4" (1,00m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Typ wejścia
Wiele ostrzy (w zestawie)
Rozmiar / wymiar
3,05" x 2,04" x 1,59" (77,5mm x 51,8mm x 40,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
IEC
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Waga
0.348lb (157.85g)
Moc (W)
24 W