KTPS10-12010WA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Volgen + Furuno
W magazynie: 221
Arkusz danych
Bezpośrednie
Phihong USA
W magazynie: 3 419
Arkusz danych
Similar
XP Power
W magazynie: 0
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KTPS10-12010WA
Numer produktu DigiKey
62-1134-ND
Producent
Numer produktu producenta
KTPS10-12010WA
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Volgen + Furuno
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom V
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Nieaktualne
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Typ wejścia
Stałe ostrze
Rozmiar / wymiar
2,83" x 1,34" x 1,65" (72,0mm x 34,0mm x 42,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
IEC
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.278lb (126.1g)
Moc (W)
12 W