VRS-1-Q2PSI-20KNN-0-M1
Numer produktu DigiKey
28-VRS-1-Q2PSI-20KNN-0-M1-ND
Producent
Numer produktu producenta
VRS-1-Q2PSI-20KNN-0-M1
Opis
ROCKER SWITCH BLACK ROUND ACTUAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST 16A (~), 20A (=) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Typ aktuatora
Wklęsły (zakrzywiony)
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Opakowanie
Taca
Oznaczenie aktuatora
O I
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
100-125V~
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 20,20mm
Funkcja przełącznika
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
Agencja zatwierdzająca
CQC, cURus, DEMKO, ENEC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V