VAOL-10GWY4
Numer produktu DigiKey
VAOL-10GWY4-ND
Producent
Numer produktu producenta
VAOL-10GWY4
Opis
LED WHITE CLEAR T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3,5V Promieniowe
Kategoria
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Prod.
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,5V
Status części
Aktywny
Prąd - próby
20mA
Kolor
Kąt widzenia
30°
Konfiguracja
Standard
Typ mocowania
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Wysokość (maks.)
13,25mm