41-NKG120-CGO
Numer produktu DigiKey
41-NKG120-CGO-ND
Producent
Numer produktu producenta
41-NKG120-CGO
Opis
LED PNL IND GRN CLEAR 7.11MM PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Przezroczyste 15° 120V 3,5mA Wtyk PC
Kategoria
Napięcie
120V
Producent
Visual Communications Company - VCC
Prąd
3,5mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,25" (6,35mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 7,11mm