1092QD5-125VAC
Numer produktu DigiKey
1092QD5-125VAC-ND
Producent
Numer produktu producenta
1092QD5-125VAC
Opis
LED PNL IND GREEN DIF QUICK CON
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 125V 25mA Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Modele EDA/CAD
1092QD5-125VAC Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Napięcie
125V
Seria
Prąd
25mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Kolor lampy
Zielone
Milikandele znamionowe
12000mcd
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)