1092QC1-28V
Numer produktu DigiKey
1092QC1-28V-ND
Producent
Numer produktu producenta
1092QC1-28V
Opis
LED PNL IND RED DIFF QUICK CON
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 28V 25mA Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1092QC1-28V Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd stały
Producent
Visual Communications Company - VCC
Napięcie
28V
Seria
Prąd
25mA
Opakowanie
Zbiorcze
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor lampy
Czerwone
Milikandele znamionowe
13000mcd
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)