1092A1-125VAC
Numer produktu DigiKey
1092A1-125VAC-ND
Producent
Numer produktu producenta
1092A1-125VAC
Opis
LED PNL IND RED DIFF WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 125V 25mA Odprowadzenia przewodów - 4,6" (116,84mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1092A1-125VAC Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd zmienny
Producent
Visual Communications Company - VCC
Napięcie
125V
Seria
Prąd
25mA
Opakowanie
Zbiorcze
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
0,50" (12,70mm)
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Kolor lampy
Czerwone
Milikandele znamionowe
13000mcd
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 4,6" (116,84mm)