T54EE337M016ESA025
Numer produktu DigiKey
718-2563-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2563-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2563-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T54EE337M016ESA025
Opis
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T54EE337M016ESA025 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
EE
Napięcie - znamionowe
16 V