SMM02070C5109FBP00
Numer produktu DigiKey
749-1372-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1372-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1372-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMM02070C5109FBP00
Opis
RES 51 OHM 1% 2/5W MELF 0204
Szczegółowy opis
51 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
SMM02070C5109FBP00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
MELF, 0207
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)