SMM02070C3300FBP00
Numer produktu DigiKey
749-1155-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1155-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1155-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMM02070C3300FBP00
Opis
RES SMD 330 OHM 1% 1W MELF
Szczegółowy opis
330 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMM02070C3300FBP00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
MELF, 0207
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)