SMM02040E2153BB300
Numer produktu DigiKey
749-SMM02040E2153BB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMM02040E2153BB300
Opis
SMM0204 15 215K 0,1% B3
Szczegółowy opis
215 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)