SMM02040D3483BB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
348 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
SMM02040D3483BB300
Numer produktu DigiKey
SMM02040D3483BB300-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMM02040D3483BB300
Opis
RES 348K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMM02040D3483BB300 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)