SMM02040D3301BB300
Numer produktu DigiKey
749-SMM02040D3301BB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-SMM02040D3301BB300CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-SMM02040D3301BB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMM02040D3301BB300
Opis
RES 3.3K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMM02040D3301BB300 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)