SMM02040D3301BB300 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMM02040D3301BB300 |
Opis | RES 3.3K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMM02040D3301BB300 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia MELF, 0204 |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.) |