SMM02040D2402BB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMM02040D2402BB300
Numer produktu DigiKey
749-SMM02040D2402BB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMM02040D2402BB300
Opis
SMM0204 25 24K 0,1% B3
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
MELF, 0204
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)