SMM02040C8209FB300
Numer produktu DigiKey
749-1212-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1212-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1212-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMM02040C8209FB300
Opis
RES 82 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMM02040C8209FB300 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
MELF, 0204
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)