RP2010CT-50R0JN-91TR
Numer produktu DigiKey
4353-RP2010CT-50R0JN-91TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4353-RP2010CT-50R0JN-91TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
4353-RP2010CT-50R0JN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP2010CT-50R0JN-91TR
Opis
RES 50 OHM 5% 8W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±5% 8W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,206" x 0,100" (5,23mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)