RP0402CT-50R0GN-90TR
Numer produktu DigiKey
4353-RP0402CT-50R0GN-90TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4353-RP0402CT-50R0GN-90TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
4353-RP0402CT-50R0GN-90TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP0402CT-50R0GN-90TR
Opis
RES 50 OHM 2% 1/10W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±2% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,38mm)