PAC300001809FAC000
Numer produktu DigiKey
749-PAC300001809FAC000CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-PAC300001809FAC000TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
PAC300001809FAC000
Opis
RES 18 OHM 3W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 Ohms ±1% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,650" (5,50mm x 16,50mm) (śr. x dł.)