NCW0612MC5007FP500
Numer produktu DigiKey
749-NCW0612MC5007FP500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-NCW0612MC5007FP500CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
NCW0612MC5007FP500
Opis
NCW 0612-50 1% AT P5 R50
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCW0612MC5007FP500 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,122" (1,60mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)