MMU01020E4021BB100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.02 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory MELF, 0102 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMU01020E4021BB100
Numer produktu DigiKey
749-MMU01020E4021BB100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMU01020E4021BB100
Opis
MMU 0102-15 0.1% B1 4K02
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,043" x 0,087" (1,10mm x 2,20mm) (śr. x dł.)